Малограѓанска свадба (комедија) во Штипски Театар

0

Штипскиот театар продолжува со одличните претстави.

На повидок е нова реприза на комедијата која веруваме дека сите ќе ве расположи. Затоа не ја пропуштајте оваа прилика за среќни моменти.

Малограѓанска свадба (комедија)

среда 01.03

Почеток. 20:00 часот

Народен Театар Штип

резервации на билети: 078-745-774

цена: 100 денари

17021607_1886280784985222_2807872612434208646_n

Сподели.


Коментарите се затворени.

Feedback

FLYERb