Голем новогодишен попуст во Штип!

0

Се ближи Нова Година, па за вас имаме неверојатна понуда за да го надополните вашиот стајлинг.

Крле- Сребро ви нуди попуст на целиот накит со попуст од 10% до неверојатни 50%!!

КРЛЕ – СРЕБРО се наоѓа во центарот на градот на ул.Ванчо Прќе бр.67/33 веднаш до парфимерија ДО-НА.

Целосно е кога има се’, а совршено е кога вашиот изглед ќе го заокружите со впечатлив накит.  Комплетната слика на една жена секогаш е финиширана со изборот на модни додатоци кои зборуваат за нејзиниот карактер, стилско чувство и естетика. Затоа, изборот на уникатен накит е секогаш исклучително значаен дел во имиџот на современата жена.

Повелете и изберете го вашиот моден додаток и заблескајте на на најлудата ноќ!!!

infiniti
lll

ng

pr

swarovski

lance

Доколку на вашиот стил му недостасува уникатно и неповторливо парче безвременски накит што ќе раскажува лична и само ваша приказна, тогаш веќе знаете каде го имате вистинскиот избор.

Сподели.


Коментарите се затворени.