Новогодишен попуст за креативни Новогодишни Торти од уметниците …

0

Едни од најдобрите мајстори во Македонија за торти и слатки прозиводи Deyano Cakes за сите свои ценети клиенти подготвуваат изненадување.

По повод Новогодишните и Божиќните празници Deyano Cakes нуди попуст од 10% на сите торти со фундан. Затоа сите љубители на превкусни торти и уметнички декорации не чекајте, израдувајте ги своите дечиња, своите најблиски, зошто токму вкусните торти и прекрасните декорации ги зближуваат луѓето.

Нарачките можете да ги направите на:

078 390 328

078 368 332

или на фан странта на Deyano Cakes

Попустот важи од 15.12.2016 до 31.01.2017

15281095_1113571222096876_663453975_n 15239167_1113571255430206_1979836428_n 15218522_1113571258763539_1833757761_n 15037170_10207778882645397_8426911024134322625_n 14956488_10207678466655060_102988686817649202_n 14906821_1450118238349802_1160330536108659810_n 14900595_10207636273440256_764879716042318064_n 14650514_10207557894520832_8720791805900525249_n 14495332_10207483834349374_6892478292539700559_n 14359756_1046137905506875_1904607929_o 1426417_467936759993662_1813346676_n 1082501_476438122476859_2017883786_o

Сподели.


Коментарите се затворени.