Најдобрата понуда за дочек на Нова Година во Штип!

0

За сите љубители на добра храна, пријатна атмосфера, одлична жива музика..

Меана „Традиција“ организира незаборавен дочек на Нова Година. Сите оние кои сакаат да ја дочекаат Новата 2017 со сјајна понуда, одлична музика и насмеани луѓе, меана Традиција е вистинското место за тоа.

tra

Новата 2017 ќе ви остане како спомен на прекрасни моменти со вашите сакани,пријатели..

Нивната приказна е многу едноставна- сакаат само најдобро и најквалитетно.

Совршен избор на јадења, пријатен амбиент и добра музика ве очекува во меана Традиција..

Без музика нема ниту една веселба. Со неа славиме, се радуваме, живееме.

diezi1

Бидете и вие дел од оваа драгоценета вечер заедно со нас и дозволете да ви ја направиме вечерта прекрасна и незаборавна.

ПОНУДА:

За посилниот пол – 1800 ден.
А за понежниот пол – 1600 ден.

Пијалок : Неограничено!!

Ладно предјадење:
– Зелена салата и ордевер
Топло предјадење:
-Пирошка
Главно јадење:
-Пилешки стек , свинска вешалица со гарнир помфрит и ориз
Десерт:
– Еклер

За музиката ќе се погрижи – ДИЕЗИ БЕНД!

За останатите фирми , институции и слично организираме и предновогодишни прослави со екстра понуди и цени вклучувајки и жива музика!!

Повеќе информации на тел : 032/399-866

Сподели.


Коментарите се затворени.