Одлична понуда за понежниот пол: Купи едно добиј две гратис!

0

„Парфемот е невидлив, незаборавен и најважен моден додаток што го најавува вашето доаѓање и го одолговлекува вашето заминување.“

Парфимерија До-На, овој пат реши да ги изненади сите припаднички на понежниот пол…

Одлична понуда за сите оние кои се љубители на парфемите од познатата куќа Армани.. Со секој купен парфем добивате гратис два производи од Армани.. Во продолжение погледнете за што станува збор..

ARMANI CODE (50мл)- Заводлив, свеж и секси. Се чувствуваат ноти на портокал, цвет од портокал, ванила..

cod

Во овој сет гратис добивате два производи:

  • Douche satin soft shower gel 75мл- богат, луксузен гел за туширање кој нежно ја чисти вашата кожа.
  • Lait parfume hydratant moisturizing perfumed body lotion 75 мл- волшебен момент- ја прави вашата кожа нежна и овозможува хидратација на телото цел ден..

Цена: 5 240 ден

GIORGIO ARMANI- SI (50 ml)- Остварлива. Смела. Гламурозна. Пронаоѓа сила во нејзините желби. SI  ја отсликува  сензуалната и елегантна Армани жена.

code

Во овој сет гратис добивате два производи:

  • Douche satin soft shower gel 75мл- богат, луксузен гел за туширање кој нежно ја чисти вашата кожа.
  • Lait parfume hydratant moisturizing perfumed body lotion 75 мл- волшебен момент- ја прави вашата кожа нежна и овозможува хидратација на телото цел ден..

Цена: 5 280 ден.

GIORGIO ARMANI- SI (30 ml)- Остварлива. Смела. Гламурозна. Пронаоѓа сила во нејзините желби. SI  ја отсликува  сензуалната и елегантна Армани жена.

sii

Во овој сет гратис добивате еден производ:

  • Lait parfume hydratant moisturizing perfumed body lotion 75 мл- волшебен момент- ја прави вашата кожа нежна и овозможува хидратација на телото цел ден..

Цена: 3 760 ден.

Ние постоиме за вас Парфимерија ДО-НА

Ул.Ванчо Прќе 67/33 Штип

Сподели.


Коментарите се затворени.