Одлична понуда за понежниот пол: Купи едно добиј две!

0

Ingrid Cosmetics е компанија за козметика од Полска. Нуди одлични производи за убавина кои морате да ги пробате.

ingrid

За понежниот пол, имаме одлична понуда: Ако купите една пудра добивате една гратис..

Ingrid Cosmetics Mineral Silk&Lift e иновативен производ кој совршено ги покрива сите несовршености на лицето. Кожата станува неверојатно мазна на допир.

ingrid1

 

Овој производ можете да го најдете во Парфимерија До-На за само 199 ден!!

Ние постоиме за вас Парфимерија ДО-НА

Ул.Ванчо Прќе 67/33 Штип

Сподели.


Коментарите се затворени.