Само во Штип: Понуда за посилниот пол која не се пропушта!

0

„Парфемот е невидлив, незаборавен и најважен моден додаток што го најавува вашето доаѓање и го одолговлекува вашето заминување.“

Парфимерија До-На има одлична понуда за сите мажи кои се љубители на парфемите од познатата куќа Армани.

arr

Со секој купен парфем добивате гратис два производи од Армани..

Интензивен и вибрантен, Armani Code PROFUMO новиот парфем за мажи не воведува во светот каде уметноста на заведување е стил на животот.

code

Code PROFUMO е најновиот парфем од линијата Armani Code, инспириран од совршената елеганција на оделата на Armani кои се непогрешен избор за возбудливи вечерни излегувања. Code PROFUMO одржува возбудлива игра на заведување помеѓу маж и жена. Ги буди сетилата, освојува и ја подигнува атмосферата.

Armani Code Aftershave Balm – Ја смирува иритираната кожа со освежувачки балсам и зад себе остава трага на Armani Code ..

arman

Armani Code Douche Shower Gel- Богат, луксузен гел кој нежно ја чисти вашата кожа..

Цена:  4 680 ден

Armani Code

ar2

Цена: 3 720 ден

Armani Acqua di Gio

gio

Цена: 3 580 ден

Ние постоиме за вас Парфимерија ДО-НА

Ул.Ванчо Прќе 67/33 Штип

Сподели.


Коментарите се затворени.