Проблеми во рајот: Пука врската на познатата пејачка и мултимилионерот

0

Мараја Кери и австралискиот мултимилионер Џејмс Паркер во врска се повеќе од две години дури и се верија, а веќе им се појавија првите проблеми.

Имено, странските медиуми тврдат дека нивната врска е на стаклени нозе, зошто Џејмс несака да учествува во реланото шоу на Мараја.

Извори тврдат дека двојката отпатувала заедно на Миконос во обид да ја спасат врската.

Џејмс наводно се потешко се носи со испадите на Мараја која инаку е позната како размазена дива.

Меѓутоа, уште еден проблем во нивната врска претставува фактот што Мараја службено се уште е во брак со Ник Ненон со кого има и две деца.

Изворот наведува дека ова е причината поради која Мараја и Џејмс се уште не се венчале.

Сподели.


Коментарите се затворени.