Трагедија: Штипјанка падна од тераса

0
Вчера околу 09,00 часот во Штип на ул.„Карл Маркс“, од зграда од 2от кат паднала од тераса С.И. (1929), при што починала на лице место.
Увид на лице место извршила екипа од СВР-Штип.
Сподели.


Коментарите се затворени.