Овој викенд во Штип гостува уште една македонска фолк ѕвезда

0

Нема ништо поубаво од слушање на добра музика.

Меана Традиција оваа сабота (03.09.2016) ве поканува на добра забава со познатата фолк пејачка Ирена Спасовска и Маестро Бенд!!
Влез: СЛОБОДЕН

irena
Не Пропуштајте..
Инф и резз: 032/ 399-866 или 078/ 246-199

Irena-Spasovska_3

Сподели.


Коментарите се затворени.