ЕКСТРА ПОПУСТ ВО БУТИК ЗА ДЕЦА “ГУ-ГУ”

0

Почитувани клиенти, драги дечиња…целокупниот летен асортиман во Вашиот омилен бутик “ГУ-ГУ” е не попуст !!!
Неверојатни 30% намаление !!!

Повелете, количините се ограничени !!!

Бутик за деца “ГУ-ГУ” – Трговски центар (приземје) – Штип !!!

14068504_945766498884157_6093088576937550634_o 14107620_945580268902780_4119956580904634806_o 14040069_945766508884156_1947363264793329271_n 14068358_945766545550819_3299227373783902167_o

Сподели.


Коментарите се затворени.