Детски торти преточени во уметност: Фото

0

Некогаш работата или знаетот големите таленти и мајстори го преточуваат во уметност.

Deyano Cakes е брендот кој секоја замисла, секоја фантазија ја претвора во уметност. Торти направени од соништата, декорација за која можете само да замислите, остварување на детските сонови. Уживајте во овие ремек дела и не само да уживате гледајки, порачајте ја и вие вашата торта од соништата. Deyano Cakes 

DJ 5 DJ 4 DJ 3 DJ 213606453_1035651103190790_7517286362378376092_n

Deyano Cakes нуди летен попуст за сите порачани торти со највкусната  Нутела до крајот на јули или поточно до 31.07.2016

Најново во Deyano Cakes  но исто така и во Македонија нови торти со вкус на Орео, Deyano Cakes  секогаш во тред со светските вкусови.

информации  и порачи: 078 390 328 | 078 368 332 

Сподели.


Коментарите се затворени.

Feedback

FLYERb