Лето 2016 Слободни капацитети за 16.07 со огромен попуст

0

Започнаа големите горештини, исто така започнуваат и најдобрите термини за летување, но започнуваат и екстра поволните понуди на Last Minute.

We Travel Macedonia постојано е во тек со настаните и со поставување на најдобри понуди и овозможување на најдобра понуда на клиентите.

Следни термини за кои веќе треба да се подготвите и да ги спакувате вашите куфери се од следниот викенд сабота и недела или од 16.07.2016.

Екстра цени за одлични места и одлична понуда.

We Travel for Better Life.

Најголемиот остров во Егејското Море Евиа е одличното место за уживање и одмарање.

Слободни капацитети. Вила Кети Пефки | Студио 1/2 за само 245 евра

Прекрасниот Јонски брег на прекрасното тиркизно Јонско море.

Слободни капацитети. Вила Касакис Канали | Студио 1/2+1 за 280 евра и Апартман 2/2 за 371 евро.

Прекрасната Пиериа и големите песочни плажи.

Слободни капацитети во Лептокарија, Олимпик бич и Паралија, по цена од 217 евра за 1/2.

Касандра убавицата на Халкидики.

Слободни капацитети. Фурка Вила Александар | Двоспален апартман 2/2+2 за само 399 евра.

Не пропуштајте ја оваа неверојатна понуда и резервирајте го вашиот одмор.

за повеќе посетете го еден од најботаиот сајт со туристички аранжмани wetrave.com.mk | we.com.mk | 078 419 995 | 078 419 717 | 078 419 737 | 077 507 556 | 032 618 999

ionian_paxos

Сподели.


Коментарите се затворени.