Ultra Last Minute Промоции кои не се пропуштаат! Лето 2016

0

Сеуште размизлувате каде ќе уживате ова лето 2016?

Сега имаме последни минути за одлични хотели и дестинации, затоа не размислувајте и право резервирајте.

We Travel Macedonia ви нуди единствена и уникатна можност без грижи и екстра поволно да го поминете вашиот одмор кој го чекате цела година.


 

ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ – ГРЦИЈА    за период на престој: 10.07.2016 – 17.07.2016

– 15 % ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА ЗА СЛЕДНИТЕ ХОТЕЛИ:

  1. PORTO MATINA 2*+ (HB)/ Metamorphosi
  1. PARADISE HOTEL 3* (HB)/ Kriopigi
  1. HALKIDIKI ROYAL 3* (HB)/ Fourka
  1. GOLDEN BEACH 3* (AI Light)/ Metamorphosi
  1. RALITSA 3* (HB) / Thasos-Limenaria: 

термин: 09.07.2016


 

☼☼☼☼☼☼ LAST MINUTE ☼☼☼☼☼
☼☼☼☼☼☼☼☼ Т А С О С ☼☼☼☼☼☼☼☼
☼☼☼☼☼☼ термин: 12.07 – 21.07 – 9 ноќевања☼☼☼☼☼☼
вила Albatros – 1/3 студио – 479€ наем
вила Catrin – 1/2 студио – 439€ наем
вила Mary – 1/3 студио 399€ наем
We Travel Macedonia | we.com.mk |wetravel.com
078 419 995 | 078 419 717 | 078 419 737 | 077 507 556 | 032 618 999


 

☼☼☼ Анталија ☼☼☼ Чартер ☼☼☼☼ 199 евра ☼☼☼
☼☼☼☼☼Сигурно не ви се верува но тоа е вистина
чартер Анталија со 6 ноќевања со се вклучено за само 199 евра 12.07.2016
We Travel Macedonia | wetravel.com.mk | we.com.mk
078 419 995 | 078 419 717 | 078 419 737 | 077 507 556 | 032 618 999


 

LAST MINUTE ПОНУДА за КРИТ – 7ДЕНА & ЧАРТЕР од Скопје

08.ЈУЛИ & 15.ЈУЛИ

 

KRITS HOTEL APARTMENTS (BB) – Hersonissos

http://www.kritshotel.gr/

Цена по лице во 1/2 соба: 

259 ЕУР (08.ЈУЛ)  /  269 ЕУР (15.ЈУЛ)

 – 1 дете 2-12.99 год:  169 ЕУР

 – 2 дете 2-12.99 год:  199 ЕУР /  209 ЕУР

 – 3 возрасен:  229 ЕУР / 235 ЕУР

 – 4 возрасен:  219 ЕУР / 225 ЕУР

MARIA FLORA APARTMENTS (BB) – Hersonissos

Цена по лице во 1/2 соба: 

269 ЕУР (08.ЈУЛ)  /  269 ЕУР (15.ЈУЛ)

 – 1 дете 2-12.99 год:  169 ЕУР

 – 3 возрасен:  229 ЕУР / 235 ЕУР

*** Доплата за Полу Пансион (HB): 60 еур од возрасно лице / 50еур за дете до 12.99г

за преглед на повеќе хотели и информации:

We Travel Macedonia | wetravel.com.mk | we.com.mk
078 419 995 | 078 419 717 | 078 419 737 | 077 507 556 | 032 618 999

tumblr_moq3

Сподели.


Коментарите се затворени.