Само во Штип: Попуст на оригинални парфеми од познатите светски куќи!

0

МАТУРАНТИ само за вас, Парфимерија ДО-НА Ви нуди попуст од неверојатни – 30% на голем дел оригинални парфеми од познатите светски куќи:
BOSS HUGO BOSS – 30%

hugo
Lancôme – 30%

lancome
LACOSTE – 30%

lacos
DOLCE & GABBANA – 30%

dolce
GUCCI – 30%

gucci
GIORGIO ARMANI – 30%

armani

„Парфемот е невидлив, незаборавен и најважен моден додаток што го најавува вашето доаѓање и го одолговлекува вашето заминување.“

Ние постоиме за вас Парфимерија ДО-НА

Ул.Ванчо Прќе 67/33 Штип

Сподели.


Коментарите се затворени.