Одличен попуст за матуранти во Штип: Блеснете на матурската вечер!

0

Ова е време од годината кога веќе започна анксиозноста за облекување за матурската/апсолвентската вечер како и изборот на модни додатоци.

4

Во екот на матурските прослави, погрижете се да изгледате елегантно, префинето и во склад со вашиот партнер или партнерка.

5

За таа цел КРЛЕ СРЕБРО нуди голем избор на модни додатоци за сите матуранти и апсолвенти и попуст од 20% до 50%..saat

Искористете ја оваа одлична прилика и блеснете на матурската/апсолвентската вечер..

narakvici

Во прилог погледнете неколку фотографии со модни додатоци кои КРЛЕ СРЕБРО ви ги нуди..

Untitled

Секое парче облека и секој додаток треба да има урбан изглед, квалитет и едноставност.

2

Модните додатоци за стилот се како зачините во храната – без нив сè делува некомплетно. Ќе се согласите дека и наједноставната и најздодевната модна комбинација може да се претвори во изглед кој заслужува воздишки и комплименти само со внимателно избрани модни додатоци.

3

Сите оние кои се љубители на SWAROVSKI накитот, ние имаме одлична понуда за вас со попуст на целиот накит од 20%.. Погледнете неколку модели во продолжение..

7 6

За повеќе модели кликнете ОВДЕ.

Крле сребро нуди голем избор на прстени, обетки, ланчиња, приврзоци, нараквици изработени од сребро 925 ‰ обложен со родиум… За повеќе информации и модели повелете во специјализираната продавница за сребро која се наоѓа во центарот на градот на ул.Ванчо Прќе бр.67/33 веднаш до парфимерија ДО-НА.

Доколку на вашиот стил му недостасува уникатно и неповторливо парче безвременски накит што ќе раскажува лична и само ваша приказна, тогаш веќе знаете каде го имате вистинскиот избор.

Сподели.


Коментарите се затворени.