ФОТО: Ја истетовирал својата сакана сопруга – се развеле, па ја преправил тетоважата во…

0

Еден маж ја истетовирал својата сакана сопруга на раката како знак на љубовта која ја има кон неа.

Сепак, откако на нивната љубов и дошол крајот, тој се решил да ја преправи тетоважата наместо да ја избрише.
Фотката од тетоважата има неверојатни 4,5 милиони прегледи на социјалните мрежи, а јасно е и зошто.
tetovaza sk
Дефинитивно најдобар совет е да не ги ставате саканите на тетоважа, бидејќи ако тиквата меѓу вас пукне ќе мора да го направите ова.
Сподели.


Коментарите се затворени.