ФОТО: Само една Кардашиан не мора да користи фотошоп за да покаже дека е БОМБА!

0

Кортни Кардашиан, најстарата Кардашианка и мајка на три деца ја покажа витката фигура со селфи кое го направила во спалната соба.

Ријалити ѕвездата позирала со раширени нозе додека на себе носела црна долна облека, а покрај нејзините фотографии пишувало „Големо финале“.

1kortni kardasian

Само неколку часа пред тоа нејзиниот поранешен партнер Скот Дисик изјавил дека Кортни и тој се смириле, а таа не ја симнувала насмевката од лицето.

Сподели.


Коментарите се затворени.