ВИДЕО: Го продал омиленото Порше да се венча со нејзината мајка, но таа знаеше како да му се заблагодари

0

Кристин Расел одлучила на неверојатен начин одлучи да му се заблагодари на очувот за се што направил за неа.

Кога тој и нејзината мајка се запознале веднаш сфатиле дека се еден за друг.

Бидејќи немале пари за венчавка, Дејв решил да го продаде својот миленик, автомобилот Порше 914 од 1973 години.

Во ниту еден момент не зажалил за тоа, ја сакал нејзината мајка, а Кристин ја чувал како своја ќерка. Таа еден ден решила да му се заблагодари за се.

Какво изненадување подготвила погледнете во видеото во продолжение..

Сподели.


Коментарите се затворени.