Ги соблече голи и им правеше што ќе посака, а тие мислеа дека снимаат спот!

0
Парите во сечија рака, не се добра работа. На социјалните мрежи се прошири видео кое ја покажува совеста на младите, богати деца на моќни родители.
Гриша Мамурин, син на руски милијардер на улица на згодни девојки им нуди пари. Единствен услов е да се соблечат по долна облека и да му го измијат неговиот луксузен автомобил.
На девојки не им открива за што навистина се работи, туку им вели дека неговиот пријател Мулат снима спот и бара атрактивни кадри. Потоа им нуди од 150 до 350 фунти, а некои девојки го прифаќаат овој предизвик.
Видеото стана хит за само три недели, а некои пак се сомневаат во веродостојноста на истото. Сепак, ова не е единствено видео, Мамурин претходно имаше снимено видео како им нуди пари на луѓе за да ја испијат неговата урина или да му ги излижат чевлите.

Сподели.


Коментарите се затворени.