Му даде на бездомникот 100 долари – Не можеше да поверува на што ги потроши!

0
Во видеото кое ви го пренесуваме се наоѓа интересна снимка од еден корисник на Јутуб кој одлучил да подари 100 долари на бездомник – и потоа да го снима како ќе ги потроши.

Што мислите, на што потрошил парите? Ако сте подеднакво љубопитни како и момчето кое одлучило да сними се со скриена камера, погледнете го видеото во продолжение:

Сподели.


Коментарите се затворени.