(ФОТО) НОВА МОДА? Пантолони со гол задник заживеаа на улиците во САД!

0

Ријалити ѕвездата Френчи Морган не се откажува од провокативниот стајлинг.

Таа со своето облекување привлекува внимание каде и да се појави, а неодамна во Лос Анџелес се прошета со пантолони кои имаа дупки на задникот.

Мислите ли дека овие панталони ќе станат тренд во светот?

Сподели.


Коментарите се затворени.