Марјана во проѕирен фустан повторно мами воздишки

0
Популарната ТВ водителка Марјана Станојковска не би била она што е без нејзиниот ултра впечатлив и провокативен изглед.
Каде и да се појави, Марјана мами воздишки кај посилниот пол, на начин кој и тоа како и успева.
Изминатиот викенд во Скопје се одржа ревија на нејзината омилена модна етикета од каде се облекува, па по тој повод се одлучи да го испромовира фустанот кој речиси целосно го откри нејзиното витко тело.
Под транстарентниот модел Марјана носи црна долна облека, а дека е одлична позерка воопшто не се сомневаме, посебно кога вешто го истакнува задникот.
Сподели.


Коментарите се затворени.