(ФОТО) Го исполни ветувањето: Сораја ги смали градите!?

0

Старлетата Сораја Вучелиќ неодамна изјави дека посетила естетски експерт за да се посоветува околу коригирање на градите со чија големина претера.

Сораја признава дека жали што направила толку голема физичка промена:

-Вистина е дека бев на клиника. Се распрашав за тоа и решив да ги извадам имплантите од градите, вели Сораја и додава дека повторно сака природен изглед.

На својот Инстаграм профил поранешната учесничка на Големиот брат објави фотографија која создаде сомнежи дека можеби веќе ја направила посакуваната корекција.

ji

Сподели.


Коментарите се затворени.