Најзгодниот криминалец излезе од затвор – Има добра вест за обожавателките

0

Џереми Микс-најсексапилниот криминалец, излезе од затвор, а по се изгледа дека ќе им ја исполни желбата на обожавателките и ќе стане модел.

Ѕвездата на социјалните мрежи, Џереми Микс, чија фотографија привлече внимание ширум светот беше осуден на 27 месеци затвор поради илегално поседување оружје и учествување во злосторства со бандата Нортсајд гангстер крипс.

Screenshot_2

„И јас би го уапсила … Најзгодното лошо момче кое некогаш сум го видела. Го крши законот, а може да заработува милиони како модел”, беа дел од коментарите, кога Микс беше уапсен.

По долго чекање, сопругот и татко на три деца сега излезе на слобода и изгледа решила да ги послуша сите оние кои навивале за неговата кариера како манекен, изјавил неговиот агент.

Сподели.


Коментарите се затворени.