Важи за една од најубавите македонки: Лила позира само по секси црна долна облека!

0

Таа важи за една од најубавите познати Македонки. Одлична е како водителка, како човек, соработник, а згора на тоа ја ужива и титулата на македонска модна икона.

Сме ја виделе во костим за капење, само по гаќички, но во ваква секси варјанта, веруваме дека не сте ја виделе.

Посебно на припадниците на посилниот пол, денес нема да им излезе од глава.

Сигурно се сложувате дека Лила е и маестрална позерка.

12804587_10208534646914352_1101393653_n

Сподели.


Коментарите се затворени.