Урнебесно фото: Познатите убавици уловени во незгодни пози

0

Црвениот тепих е место каде познатите жени се обидуваат да се покажат во најдоброто светло.

Позата и изразот на лицето се пресудни за дамите да изгледаат како што треба и да бидат убави.

Меѓутоа, освен блескавите и гламурозни фотографии, актерките може да бидат фатени во непријатна ситуација со гримаси без цензура.

Овде убавиците ги покажуваат своите вистински лица во неочекувана ситуација. Погледнете и разубавете си го денот.

Сподели.


Коментарите се затворени.

Feedback

FLYERb