ФОТО: Модна катастрофа – најлошо облечените на доделувањето на Оскарите

0

Синоќа се одржа 88 доделување на престижните филмски награди Оскар.

На црвениот тепих продефилира холивудската елита.

hajdi

Меѓу нив имаше гламурозни и елегантни креации, но неизбежни се и модните катастрофи.

Ова се најлошо облечените на овогодишното доделување на Оскарите.

vupi goldbergruni maraorlando jones  lili kolkejt vinsletkejt blansetejmi polerdajen vorenandra drej

Сподели.


Коментарите се затворени.