Доналд Трамп со новата глупост ја посрамоти пред светот неговата сопруга!

0

Колку е омразен во делот на американската јавност доволно говори податокот дека неговите сонародници се потрудија да направат „собрани дела“ од неговите „бисери“, а еден таков се однесува на неговото гостување во шоуто на Хаувард Стерн.

Во текот на годините повеќе пати имено гостувал во тоа шоу, а пријателите од неговите лик и дело ги издвоија најинтересните изјави кои притоа ги дал.

Така се сетиле и на гостувањето каде изјавил дека Ким Кардашијан има дебел задник, признал дека сите негови партнерки пред да има секс со нив ги приморал да отидат кај неговиот личен лекар да се тестираа на полово преносливите болести, а тука е само почетокот на бисерите.

„Надворешниот свет е опасен, како и војната во Виетнам. Се чувствувам како голем, храбар воник“, изјавил Трамп.

2004 година Стерн признал дека не е баш обожавател на анален секс, но и дека својата тогашна девојка, денеска сопругата на Трамп Мелани, никогаш не ја слушнал како испушта гасовни ветрови.

„Знам дека е фасцинантно, но никогаш не прднала пред мене“, призна, а Стерн го интересирало што е тогаш со големата нужда.

„Никогаш не какала пред мене, мислам дека тоа никогаш и не го прави. Можеби го чува за во брак“, изјави и додаде дека за разлика од неговата прва сопруга, Ивана, била „понормална“.

Сподели.


Коментарите се затворени.