ХИТ НА ИНСТАГРАМ: Пародија на голите фотографии на познатите!

0

Познатите светски манекенки, старлети, актерки и модели изгледаат недопирливо и гламурозно на своите секси фотографии, но австриската комичарка Селест Барбер покажа дека и обичната жена да позира така.

Крајниот резултат ќе ве насмее до солзи!

Screenshot_1

Screenshot_2

Screenshot_3

Screenshot_4

Screenshot_5

Screenshot_6

Сподели.


Коментарите се затворени.

Feedback

FLYERb