Еве како изгледа ќерката на Цеца без фотошоп! Фото

0

Ќерката на Цеца на Инстаграм добива многу комплименти на сметка на изгледот, а каква е ситуацијата кога нема филтери и фотошоп?

Седумнаесетгодишната Анастасија Ражнатовиќ привлекува внимание каде и да се појави, па така беше и овој пат во една белградска кафеана.

Ќерката на Цеца докажа дека и без фотошоп изгледа прекрасно.

anastasija-3_0

anastasija-2_1

anastasija-1_0

Сподели.


Коментарите се затворени.