Карлеуша ја враќа оваа фризура во мода! Фото

0

Пејачката Јелена Карлеуша секојдневно внесува новини во облекувањето, а голем број нејзини комбинации ги воодушевуваат и светските стилисти. Овој пат покажала дека била во тренд дури и во далечната 1998 година.

Screenshot_3

Пејачката се вратила во 1998 година и ги потсетила следбениците на Инстаграм како тогаш носела долга плетенка, која денес е многу популарна.

Screenshot_4

Модните трендови секогаш се враќаат, напишала Јелена под фотографијата.

Screenshot_5

Screenshot_6

Сподели.


Коментарите се затворени.