Резил: Водителка известуваше во живо, но бран и ги соблече бикините

0

Бернардите Мидлтон, водителка на чилеанската телевизија, ја имала таа несреќа во текот на преносот во живо да и паднат бикините. Имено, таа сакала на гледачите на утринската програма да им посака пријатен ден и успеа во тоа!

Таа сакала да се избања во студените води на Пацификот и да им покаже дека облачното време, не мора да значи дека „нема бањање“.

При ударот на брановите, малиот костим за капење и падна, но водителката брзо реагираше и го крена.

Погледнете го видеото:

Сподели.


Коментарите се затворени.