Вака изгледала првата насловна на Ким Кардашијан!

0

Старлетата Ким Кардашијан е мајка на две деца и сопруга на еден од најпопуларните музичари Канје Вест.

Но и во време на снимањето на својата прва насловна страница 26-годишната Ким била најдобра пријателка на размазената богаташка Парис Хилтон, која заработувала уредувајќи ги плакарите на познатите, па и самата Парис.

Во 2007 година заблескала во секси црн комплет на насловната на магазинот „Complex“, каде што проговорила и за тоа дека се наркува „принцезата Ким“, каква е во кревет и тогаш уште тврдела дека  не постои никаква порно снимка со нејзе во главната улога.

kim-kardasijan-prva-naslovnica-468x624

Сподели.


Коментарите се затворени.