Ервин шокираше со својот изглед: Погледнете што се случува со неговото лице!

0
Заводникот од Сараево, Ервин Мујаковиќ сака да објавува фотографии на социјалните мрежи, а посебно задоволство му е да позира без облека.
Иако учесникот од Големиот брат е професионално ангажиран како модел и се појавил во музички спотови, изгледа дека ова момче има само едно лице за фотографирање.
Не е важно со кого и каде позира, неговиот израз на лицето секогаш е ист.
Не ни верувате? Погледнете сами…
Сподели.


Коментарите се затворени.