Најава за одлична саботна журка во Штип

0

Викендот во Штип се спрема голема забава со еден од најдобрите Диџеи во Македонија, Dj Stefano.

Nova cafe е место на кое треба да се забавувате во Сабота навечер на 16.01.2016 со одличен диџеј, прекрасни лица и промотивни цени на пијалоците.

12509417_1518166745143919_1423063021224856443_n

***PROMO PRICES***
JAMESON + 4 VODA = 2000 DEN
FILANDIA + 1L JUICE = 1800 DEN
JOHNNIE WALKER + + 4 VODA = 2000 DEN

INFO AND RSV: 078 382 339

Сподели.


Коментарите се затворени.