ФОТО: Водителка место паричка ставила картица во лепчето!

0

Познатата водителка ги шокираше своите фанови на Инстаграм.

Оља Црногорац на чуден начин го честиташе Божиќ. Таа објави фотографија на која се гледа дека во лепчето наместо паричка, има ставено дебитна картичка.

Очекувано, ваквиот потег предизвика лавина на коментари, но изгледа дека таа не само што не им обрна внимание, туку и го доби потребното внимание како на социјалните мрежи, така и во медиумите.

Screenshot2

Сподели.


Коментарите се затворени.

Feedback

FLYERb