Ирина Шаек со една изјава го посрамоти Роналдо пред целиот свет!

0

Во едно интервју за руските медиуми, таа го „удри“ Португалецот каде што најмногу го боли. Таа потенцираше дека Лионел Меси е најдобриот фудбалер во светот.

„Јас не знам многу за фудбалот. Но, знам дека Лионел Меси е најдобриот фудбалер“, одговори Ирина Шајк.

Некогашната голема романса меѓу Кристијано Роналдо и Ирина Шаек сега има нова димензија, а очигледно дека одмаздата најмногу боли кога се сервира – ладна.

Сподели.


Коментарите се затворени.

Feedback

FLYERb