Смеа до солзи: Сашко Коцев и Славиша Кајевски во Eден на Еден (ВИДЕО)

0

Жаре и екипата од шоуто Еден на Еден секоја година успеваат да направат интересна новогодишна емисија која совршено се вклопува во релаксираниот празничен дух.

eden-na-eden6

Во топлиот амбиент на “Мекиците од Стража” на Жаре му се придружија актерите Сашко Коцев и Славиша Кајевски кои разговараа на секакви теми.

Како Жаре, Сашко и Славиша ја прославуваат новогодишната вечер и кои се најсмешните настани кои им се случиле во последно време, дознајте во четириесетината минути исполнети со забава и добар хумор.

Сподели.


Коментарите се затворени.