Одличен почеток на Новата година: 20% намаление на парфемите Calvin Klein!

0
Сега по намалена цена од – 20%
кл
Горните ноти вклучуваат кристализиран ѓумбир, мастика, круша и кивано. Срцето вклучува арома на кожа од еленжалфија и сок од агава. Базата е составена од Тонка грав, ветивер, златен килибар и органски Хаити.
calvinКомпозицијата е созадена од страна парфимерите Ann Gottlieb, Marypierre Julien, Olivier Gillotin i Rodrigo Flores-Roux.
Ние постоиме за вас Парфимерија ДО-НА
Ул.Ванчо Прќе бб Штип
Сподели.


Коментарите се затворени.