За нејзините гради секој ден е празник: Штипската пејачка ги расцвета пупките во зима!

0

Сексапилната македонска фолкерка повторно ги возбуди обожавателите со провокативни фотографии на Фејсбук.

Штипјанката Марина Тошиќ секоја прилика ја користи за да ја покаже својата витка става.

Независно дали е во пижами, спортска гардероба или долна облека, таа практикува да го истакне најдоброто на себе, а во тоа особено придонесува што ретко користи градник.

Овој пат, Марина на социјалните мрежи објави фотографии на кои во фокусот се нејзините бујни гради ама и брадавиците.

Под тенката бела блуза наѕираат острите пупки, а тоа не беше доволно па следно ги истанкна и во мрежест црн трансперентен фустан.

6798_1665294487069113_1684908558989527396_n

Нејзините виртулени следбеници од посилниот пол имаа со што да исплакнат очи, но не се штедеа ниту за најласкавите коментари на нејзина сметка.

1377449_1665408210391074_4523670150920280989_n

Сподели.


Коментарите се затворени.

Feedback

FLYERb