Видео: Наскоро пристигнува одличната комедија со Овен Вилсон, “Father Figures”

0

Наскоро пристигнува новата комедија “Father Figures” чија премиера е закажана за 22 декември оваа година. Уште една хумористична приказна со единствениот Овен Вилсон и Ед Хелмс.

Двајца браќа ќе упаднат во неволја откако ќе тргнат во потрага по нвиниот татко. Откако дознале дека нивната мајка ги лажела со години дека нивниот татко е починат, тие веднаш изразиле желба да го пронајдат.

Уште една одлична комедија резервирана за месец декември која не смеете да ја пропуштите, посебно кога во главна улога игра Овен Вилсон. Погледнете го трејлерот за новиот филм и на 22 декември дознајте дали двајцата браќа успешно ќе ја завршат нивната мисија.

Сподели.


Коментарите се затворени.