Вака се пијат 6 пива за само 40 секунди

0

На Интернет веќе можеме да видиме се. Ама буквално се. Пред некое време на ЈуТјуб се појавило видео од едно момче, кое пронашло начин да испие шест пива за само 40 секунди. Можеби ова ќе им биде од корист на оние “вистинските кафанџии”, но сепак наш совет е да не се обидувате…

Сподели.


Коментарите се затворени.