Натпис кој го запали Интернетот: Еминем и колегите со дуксери на македонски јазик

0

Популарниот рапер Еминем сними спот во кој го критикува американскиот претседател Доналд Трамп и неговата политика, а еден детаљ особено се истакнува во новото видео.

Во видеото во кое Еминем рапува опкружен со група на рапери го привлече вниманието на јавноста поради еден специфичен детаљ.

Сподели.


Коментарите се затворени.