Сашко Коцев стана татко

0

Актерот Сашко Коцев и неговaта сопруга за првпат станаа родители.

Тие се во брак веќе неколку години, откако тој со спектакуларно шоу ја запроси на Златна Бубамара.

Сега нивното семејство се прошири и збогати за уште еден член.

Се надеваме дека наскоро ќе видиме и фотки од Сашко и Смиљана со нивната ќеркичка.

Сподели.


Коментарите се затворени.