Ставете лажиче од овој зачин во шампонот – здрава коса од коренот до врвовите

0

Сите сакаме здрава, сјајна и бујна коса од коренот до врвовите, а решението за тоа се крие во кујната.

hair

Имено се што треба за негувана коса е во шампонот да ставите сол, бидејќи оваа комбинација делува моќно против мрсната коса.

Оставете го ова на косата 20 минути и исплакнете.

Сподели.


Коментарите се затворени.