Најголемиот фраер на Балканот доаѓа во Штип

0

Дефинитивно најпопуларниот балкански артист конечно по долго време повторно доаѓа во Штип.

По неповторливите хитови кои го дрмаат Балканот последните неколку години, со неодоливото тело Саша Ковачевиќ не сомнено е најдобриот и најпосакуваниот вокал меѓу публиката.

По одличните концерти на ДНК и Амадеус бенд, тимот на N8 Factory ве кани на спектакуларен концерт на најпопуларната балканска ѕвезда – САША КОВАЧЕВИЌ.
Резервирајте го 11-ти Август за одлична забава со многу изненадувања, насмевки и љубов.

Забавата ќе започне со добро познатиот штипјанец Зоран Илиев и неговиот бенд.

Влезници во предпродажба во Jet cafe по цена од 300 денари во предпродажба и 400 денари на врата.

Локација: ПСС – Штип

За повеќе информации и резервации:
070 832 100
070210009
078 440 560

#N81108SK

20140047_817572911729049_4341694592517936027_n

Сподели.


Коментарите се затворени.