Марјана Станојковска блесна со неверојатен стајлинг на Пивофест

0

И оваа година водителката Марјана Станојковска е домаќинка на „Пивофест 2017“ во Прилеп, а како што е редот очекувано им ги наполни очите на присутните со својот провокативен избор за свечени тоалети.

Минатото издание не беше ништо помалку атрактивна, а овој пат заштитен знак со кој го истакнува најдоброто на себе, се високите шлицови кои ја брануваат машката фантазија.

Дел од праксата на згодната водителка е честото позирање за на социјалните мрежи, а сега кога има да покаже повеќе од вообичаено, секси Марјана не заборава да ги „почести“ и следбениците на Инстаграм кои не се во Прилеп за да ја видат непосредно.

Вчеравечер се појави во проѕирна комбинација со златни детали, а претходно во бел фустан кој ја истакна нејзината линија.

Сподели.


Коментарите се затворени.